У статті дібрані основні цитати, котрі допоможуть вам охарактеризувати героя твору Івана Франка “Захар Беркут” Бурунду бегадира. Даний матеріал можна використати для цитатної характеристики.

Цитатна характеристика Бурунди бегадира

1. – Дозволь менi слово сказати, великий бегадире,- сказав один iз начальникiв монгольських, мужчина величезного росту й геркулесової будови тiла, з лицем темно-оливкової барви, одiтий у шкiру степового тигра, що все разом аж надто свiдчило про його походження з туркоманського племенi. Се був страшний, безтямно-смiлий i кровожадний войовник, Бурунда-бегадир, супiрник у славi з Кайданом. Монгольськi загони, якi вiн провадив, лишали по собi найстрашнiшу руїну, найбiльше число трупiв, найширшу рiку пожеж. Вiн безмiрно перевищав Пету своєю вiдвагою; перед його шатром кождого вечора було два рази бiльше свiжих голов, нiж перед шатром усякого iншого вояка. Але Пета не завидiв йому тої смiлостi, чуючи надто добре свою перевагу над Бурундою в штуцi ведення великих мас i кермовання великими битвами та походами. Вiн радо пускав Бурунду на найнебезпечнiшi мiсця, держав його в запасi на найтяжчу, рiшучу хвилю, немов непоборний залiзний таран,- а тодi пускав його з вiддiлом “кровавих туркоманiв” довершувати побiди.

2. Передом, дорогою, їхав на бiлiм конi страшний велетень, Бурунда-бегадир…

3. – Нi,скрикнув Бурунда, з погордою поглядаючи на боярина,- вояки великого Чiнгiсхана не вмiють вiдкладати дiла на завтра, коли можна його зробити сьогоднi.

4. Конечно треба було щось зробити, стрiбувати щастя, бо iнакше,- Бурунда чув се добре – вся та маса монголiв пiде врозтiч, розбiгнеться, гнана власною тривогою. Бурунда велiв цiлому вiйську зiбратися докупи, збитися в тiсну масу.

Шановний користувач. Тобі сподобалося цей сайт? Ти отримав тут те що шукав і не міг знайти? Тебе переповнюють слова вдячності творцям сайту, чи ти просто хочеш допомогти іншим? Високоймовірно, що в тебе є якісь матеріали, які можуть бути корисними для інших (цитати, шкільні твори, цитатні плани, характеристики героїв, твору, відповіді на домашки, та інше, що може знадобитися школярам). Не полінися і надішли їх на пошту info@scholar.in.ua, або напиши в коментарях (а ми вже їх опублікуємо окремо), і тобі подякують сотні школярів з усієї України!