У статті дібрані основні цитати, котрі допоможуть вам охарактеризувати героїв твору Івана Франка “Захар Беркут” Пета та Митька Вояка. Даний матеріал можна використати для цитатної характеристики.

Цитатна характеристика Митька Вояка

Перед громаду вийшов нестарий ще чоловiк, калiка, без руки i ноги, навхрест перекалiчений. Лице його було порите глибокими шрамами. Се був Митько Вояк, як звала його громада. Перед кiлькома лiтами зайшов вiн до громади на кулi, розповiдаючи страшнi вiстi про монголiв, про битву над Калкою, про погром руських князiв i про смерть тих, що дiсталися до неволi, а потiм пiд час обiду монгольських полководцiв були удушенi пiд дошками, на яких монголи засiли до учти. Вiн, Митько, також був у тiй битвi в дружинi одного боярина i разом з ним дiстався до неволi, з якої потiм якимсь чудом уйшов. Довго блукав вiн по селах i мiстах святої Русi, поки вкiнцi не зайшов i до Тухлi. Тут йому сподобалося жити, а що своєю одною рукою вмiв плести скуснi кошi i знав багато пiсень та оповiдань про далекi краї, то громада приняла його в свої члени, живила його i зодягала за чергою, загально люблячи i поважаючи його за рани, понесенi в вiйнi з наїзником, i за його чесний, веселий характер.

Цитатна характеристика Пета

Перший забрав голос Пета, головний начальник сього вiддiлу, чоловiчок лiт коло сорока, тип монгола: невеличкий, повертливий, з хитро мигаючими, малими, мов мишачими, очима.

Шановний користувач. Тобі сподобалося цей сайт? Ти отримав тут те що шукав і не міг знайти? Тебе переповнюють слова вдячності творцям сайту, чи ти просто хочеш допомогти іншим? Високоймовірно, що в тебе є якісь матеріали, які можуть бути корисними для інших (цитати, шкільні твори, цитатні плани, характеристики героїв, твору, відповіді на домашки, та інше, що може знадобитися школярам). Не полінися і надішли їх на пошту info@scholar.in.ua, або напиши в коментарях (а ми вже їх опублікуємо окремо), і тобі подякують сотні школярів з усієї України!